ForumForum  Hyrje*Hyrje*  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Foto  nga aktivitetet e Partise

www.antoniopizzini.it/

www.forzzaitalia.it

www.albankraja.com

www.arberiafrasnita.blog

www.feja.tk

www.legaalbanese.com


--------------------------- ------ ------ --------------- ------ --- --- --- --- --- ------ ------------ ------ ------------------------

Ne Shqipetaret nuk jemi qeraxhinj ne aren tone,  kjo are eshte Shqiperia por jemi punetore te perditshem, per te rritur dhe kultivuar bimen e shendoshe te demokracise,e bazuar kjo teresisht tek Forca Shqiptare ne shekuj.

"FORCA-ALBANIA"PARTY
...

Email Adress:
Comments: